I. ročník festivalu Třebíčská celta

třebíčská celta termín
JE TO KONEČNĚ TADY !!!!

Vážení kamarádi, přátelé a příznivci folk a country hudby

s radostí Vám můžeme oznámit, že jsme na letošní TŘEBÍČSKOU CELTU pozvali ty nejlepší z nejlepších a ještě tento týden Vám je tady všechny představíme. Máte se na co těšit!!!

Festival se koná 22.-23. ČERVENCE 2022, v Třebíči, v areálu Podzámecké nivy (pod zámkem).

Chcete-li slyšet vše od začátku, bude třeba přijít v pátek odpoledne, neboť zahájení je naplánováno na 15:30. Potom už bude vše v pohodě plynout za rytmů folk a country až k nedělnímu kuropění….

za pořadatele
Rostiss, Feki, Tronda, Klímouš a Eda

ŽIVÉ INFO PŘÍMO Z AKCE

Celtagram = instagram festivalu

třebíčská celta instagram

INFO ŽIVĚ: 24.7.2022  ČAS 00:00

Dokonáno jest. I. ročník Třebíčské celty je za námi. Nutno dodat, že úspěšně. Přátelé a kamarádi, moc vám děkujeme za podporu, za to, že jste nám věřili a podporovali nás, jak jen to šlo. Byli jste úžasní. Bude-li to v našich silách a umožní-li to situace, budeme se těšit na další ročník. Ahoj!

DĚKUJEME VÁM!!!

Johny Cash revival

INFO ŽIVĚ: 23.7.2022  ČAS 19:50

Vystoupení kapely Johnny Cash revival je právě v nejlepším. Kdo tu nejste, propásli jste hity jako Ghost riders in the sky a další, (nejen) Johnnyho pecky. 

Go Johnny, go!

Lokálka - nejlepší kapela Třebíčské Celty 2022

INFO ŽIVĚ: 23.7.2022  ČAS 18:00

Sotfa odfrčel Dostavník, přijala Lokálka a to rovnou z Hradce Králové. Ani nevím, jak pojmenovat jejich neskutečné vystoupení, které právě skončilo. Dokonalá směs emocí složená z neotřelého humoru a přesto se některými písněmi dokážou dotknout nejhlubších koutů vašeho srdce.

Lokálko, děkujeme, přejeme vám šťastnou cestu a budeteme se těšit příště.

Brtnický dostavník na Třebíčské celtě 2022

INFO ŽIVĚ: 23.7.2022  ČAS 15:30

Z nedaleké Brtnice přifrčel Dostavník a hned spustil klapot. A ten zámek v pozadí krásně dokresluje atmosféru.

Country, folk a dobrá nálada…

Eda Malena - Handlíři

INFO ŽIVĚ: 23.7.2022  ČAS 15:00

Zahájili jsme druhý den I. ročníku folkového a country festivalu Třebíčská celta. Náš skvělý moderátor Eda Malena to bravurně zahájil a násdovat ho budou kapely, které mají v názvu „pojízdné věci“. Nejdřív Brtnický dostavník a potom Lokálka 🙂

ODSTARTOVÁNO

Kultura Třebíčská celta

INFO ŽIVĚ: 23.7.2022  ČAS 02:01

První den festivalu oficiálně skončil, ale my jedeme dál! V perfektní náladě zazněly multižánrové fláky a v kultuře jsme pokračovali do brzkých ranních hodin.

Jedeme dál, jedeme víc…

INFO ŽIVĚ: 22.7.2022  ČAS 23:23

Koncert Kamelotu, který odjakživa oplýval vynikajícími muzikanty zvednul masu lidí, kteří začali spontánně tančit a předvádět neskutečné taniční kreace. Je vidět, že jste si to užili vy, muzikanti i my.

Tančíme s kamelotem v rytmu samby…

Třebíčská celta

INFO ŽIVĚ: 22.7.2022  ČAS 22:22

Robert Křesťan, který založil kapelu Trapeři ve 14 letech, pak se jeho cesty ubíraly s Poutníky a dnes jezdí opět s Trapery. Jeho charismatický hlas dal vynitknout celé škále hudebních stylů, které na našem pódiu předvedl.

A hlad jsme zahnali občerstvením od místního dodavatele, super 🙂

Velký hlad trápí nás

Poutníci na Třebíčské celtě 2022

INFO ŽIVĚ: 22.7.2022  ČAS 19:32

Svoje vystoupení pomalu dokončují legendární Poutníci. Virtuózní výkony jsme si užili všichni. Na mandolínu sóla, skvělé bluegrasové prvky na kytaře, přesný a konkrétní elektrický kontrabas a fantastická směs melodií skupiny Abba na banjo. A završením skladby od Vivaldiho… Paráda!

Už nám zapadlo sluníčko, je tady skvěle.

Třebíčská celka - Tony Joch Třebíč

INFO ŽIVĚ: 22.7.2022  ČAS 17:25

Na pódiu je právě Tony Joch se svou kapelou. A musím uznat, že dneska jim to hraje jako…. Skvělé výkony. Skvělá atmosféra.

Mějte se, my už se máme 🙂

Třebíčská celta - zahájeno

INFO ŽIVĚ: 22.7.2022  ČAS 15:31

Po první zvukovce a krátkém úvodu moderátory Edy Maleny z kapely Handlíři jedene! Prví kapela z line-upu Plechová bleha to právě rozbalila!

ODSTARTOVÁNO

Třebíčská celta 2022 - první pivo

INFO ŽIVĚ: 22.7.2022  ČAS 13:50

Zasyčelo první festivalové pivo. Jak jinak, než do rukou pořadatelů, kteří jsou v pohotovosti už od včerejšího rána, abyste všechno měli v pohodě přichystané 🙂

Za chvíli ahoj!

třebíčská celta stage

INFO ŽIVĚ: 22.7.2022  ČAS 12:40

„Pódium hír, repráky hír…“ a my k tomu dodáváme „počasí ready“.

Vše je připravené a těsíme se na vás. Kdo budete chtít, můžete si s sebou přinést stoličku nebo křesílko. Jídla a pití máme dostatek, to nechte doma.

Za chvíli ahoj!

22. - 23. července 2022

VSTUPENKY